BRUDER

Webová stránka značky: BRUDER

Představení značky Hračky Bruder

Značka Bruder – hračky kopírující reálné stroje s citem pro každý detail!

Založení oblíbené německé značky Bruder se datuje do roku 1926. Za tento nápad vděčíme Paulu Bruderovi, který v té době hračky vyráběl vlastníma rukama. Výrobní žezlo za něho po druhé světové válce převzal nástupce Heinz Bruder, který investoval do nákupu nových strojů včetně zařízení na úpravu plastů. Netrvalo dlouho a německá společnost, zabývající se výrobou kvalitních hraček, se začala rozvíjet a v roce 1958 vydala svůj první katalog malých hraček. Dalším důležitým milníkem se stal rok 1975, kdy společnost poprvé vystavovala na Mezinárodním veletrhu hraček konajícím se v Norimberku. 

Od roku 1981 se společnost přestěhovala a pod názvem BRUDER Spielwaren Inh. se zaměřila na výrobu malých hraček a aut. Po nástupu Heinze Brudera se otevřela nová montážní hala, otevřely se další skladovací prostory a došlo k výraznému rozvoji výroby – především díky nové generaci traktorů. V roce 2011 společnost představila novou produktovou řadu Bworld obsahující herní systém skládající se z modulových staveb, postav, zvířat a dalších doplňků vysoké kvality vyrobených z vyspělého technického plastu.

Hračky populární značky Bruder jsou oblíbené po celém světě a rozhodně se není čemu divit! Vyznačují se vysokou kvalitou i citem pro každý detail, díky čemuž se z hraček stávají hotová umělecká díla, jejichž cílem je rozvíjet dětskou kreativitu a povzbuzovat je v jejich vývoji. Každá hračka pyšnící se značkou Bruder je věrnou kopií reálných strojů, díky čemuž děti získávají představu skutečného života.

Hračky jsou plně funkční a dobře ovladatelné, což ještě více podporuje dětskou fantazii a chuť si hrát. Značka Bruder si zakládá nejen na reálné podobě, ale i vysoké kvalitě, maximální trvanlivosti a dokonalosti technologické výroby. Nelze se tak divit skutečnosti, že se značka Bruder zařadila mezi přední výrobce hraček v Evropě.

Žádné produkty značky BRUDER nebyly nalezeny...