Carhartt Bunda Full Swing™ Rugged Flex® Jacket

Kód: 101693
Neohodnoceno
Značka: CARHARTT
4 650 Kč 3 843 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Vysoce odolná opatřena technologiemi Full Swing™ a Rugged Flex® ke zvýšení komfortu a pohodlí. Bunda obsahuje tři vnější kapsy a nechybí ani trojitě prošité hlavní švy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technologie Full Swing™ a Rugged Flex®.

Tři vnější kapsy.

Trojitě prošité hlavní švy.

Materiál: 98% bavlna, 2% spandex

Síla materiálu: 10 oz/ 339 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Představení značky Carhartt

Hamilton Carhartt se narodil v roce 1855 v Macedon Lock ve státě New York a vyrůstal na jihu Michiganu. Svůj podnikatelský směr vyznačoval přidáním druhého písmena ''t'', aby si zajistil výjimečnost mezi ostatními podnikateli. Ze začátku se věnoval obchodu s dekoračními tkaninami, především pro pánskou konfekci. Spokojenost a dobré hodnocení prvního zákazníka přimělo Carhartta zlepšit své produkty, aby se více lišily od ostatních výrobků. Proto s železničním inženýrem vyrobil pracovní kombinézu, jaká ještě nikdy předtím neexistovala. V roce 1889 založil společnost pojmenovanou Carhartt a začal s výrobou pracovního oblečení podle svých představ. Předevšim díky kvalitě, svému odhodláni a vytrvalosti, kterou vložil do své práce, vytvořil značku, která ustála boj s časem a jejíž výrobky neustále procházejí vývojem.

Carhartt Master Cloth byl navrhován a tkán speciálně ve vlastních tkalcovnách pouze pro výrobu oděvů Carhartt a sliboval výrobky nejlepší kvality na světě, jaká kdy mohla být vyrobena.

Hamilton Carhartt zemřel v roce 1937 v dvaaosmdesáti letech. Dnes jeho společnost spravují rodinní příslušníci, aby ji dále vedli v poskytování nejlepších pracovních oděvů na celém trhu.

; var seznam_itemId = "445"; var seznam_pagetype = "offerdetail"; /* ]]> */