Odstavný box, třímístný OT 3

Kód: OT 3
Neohodnoceno
11 253 Kč 9 300 Kč bez DPH
Na dotaz

Odstavné boxy neboli odkládačky jsou nejčastěji využívány na cvičištích pro odložení psů po výcviku. Prostě, když už se nic nemusí. Nejvíce využívané jsou odstavné boxy se třemi místy. Odstavné boxy se jednoduše sestavují a nezabírají na cvičišti mnoho místa. Lze je tedy postavit vedle sebe nebo do řady za sebou. Záleží na vás, kolik míst potřebujete vytvořit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

IDEÁLNÍ NA CVIČIŠTĚ, KDYŽ SE NIC NEMUSÍ!

Odstavné boxy jsou určeny pro montáž ve venkovním prostředí. Nejčastější využití odstavných boxů je na cvičištích. Mezi naše největší odběratele patří kynologické organizace, věznice se psí ostrahou nebo záchytné stanice. Nejvíce používané jsou trojboxy. Boxy se mohou napojovat do požadované délky a počtu boxů.

PROVEDENÍ ODSTAVNÝCH BOXŮ

ROZMĚR TROJBOXU: šířka 2,25 m, hloubka 1,25 m, výška 0,8 m

KONSTRUKCE

Odstavné boxy sestávají z kovových rámů se speciálními spojovacími prvky. Všechny kovové díly jsou žárově zinkovány, čímž je zaručena odolnost vůči povětrnostním vlivům a minimální požadavky na údržbu.

STĚNY

Zadní a boční stěny jsou dřevěné z palubek o síle 19 mm, chráněné bezbarvým nátěrem proti plísním a vlhkosti. Přední stěna je sítěná s oky 50 x 50 mm.

STŘECHA

Střecha je rovná se spádem dozadu, může být i dopředu. Krytinu střechy tvoří pozinkovaný trapézový plech.

PODLAHA

Podlahu představuje ocelový rám s nožičkami. Podlahová krytina je z cetrisových desek o síle 14 mm. Jde o certifikované cementopískové desky schválené pro tyto účely použití.

PŘÍČKY MEZI BOXY

Příčky, které oddělují jednotlivé boxy jsou z cetrisových desek.

VLASTNOSTI A VÝHODY

  • Pevná a stabilní konstrukce
  • Kovové díly jsou žárově zinkované
  • Snadná a rychlá možntáž
  • Palubky jsou ošetřené proti plísním a vlhkosti
  • Omyvatelná podlahová krytina
  • Dlouhá životnost
  • Možnost napojování do požadované délky
  • Vyrobeno v ČR

Doplňkové parametry

Kategorie: Odstavné boxy
Hmotnost: 180 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Představení značky Texas Connection

Společnost Texas Connection je největším českým dodavatelem chovatelských zařízení pro koně, skot, ovce a psi. V naší nabídce najdete boxy pro koně, přístřešky pro koně, krmelce pro koně, skot a ovce nebo kotce a boudy pro psy. Náš sortiment si můžete objednat zde přímo v eshopu nebo nás navštivte v sídle naší společnosti v Tachlovicích. Rádi se Vám budeme věnovat a představíme naše produkty, které si můžete také osobně prohlédnout.

; var seznam_itemId = "145"; var seznam_pagetype = "offerdetail"; /* ]]> */