Kotec pro psa KSP2, přední stěna kombinovaná palubky - síť

Kód: KSP2 400 KSP2 300 Zvolte variantu
Neohodnoceno
29 887 Kč 25 168 Kč od 25 168 Kč 24 700 Kč bez DPH 20 800 Kč bez DPH od 20 800 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Rozměry

Seznamte se z našimi typy kombinovaných kotců, které budou vašim psům poskytovat komfortní bydlení a skvělou ochranu před nepříznivým počasím. Určitě se vám tyto kotce také budou skvěle hodit do vaší zahrady a obydlí. Kombinované kotce jsou dostupné ve dvojím provedení a s přední stěnou sítěnou nebo tyčkovou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kotce pro psy kombinované jsou k dispozici v rozměrech 2 x 3 m a 2 x 4 m. Vyberte si, jaký rozměr vám nejvíce vyhovuje. Přední stěny jsou v kombinaci síť/palubky nebo kulatina/palubky s dveřmi.

MATERIÁLY

Kotce sestávají z kovových rámů se speciálními spojovacími prvky. Všechny kovové díly jsou žárově zinkovány, čímž je zaručena odolnost vůči povětrnostním vlivům a minimální požadavky na údržbu.

STĚNY

Dřevěné stěny jsou z palubek o síle 19 mm, chráněné bezbarvým nátěrem proti plísním a vlhkosti. Přední stěna je kombinovaná síť/palubky nebo kulatina/palubky. Výška kotce vepředu 2 m a vzadu 1,8 m.

STŘECHA

Střecha je rovná se spádem dozadu, může být i dopředu. Krytinu střechy tvoří pozinkovaný trapézový plech. Přesah střechy je standardně 20 cm vpředu, 10 cm vzadu.

PODLAHA

Podlahu představuje ocelový rám s nožičkami příslušného rozměru. Podlahová krytina je z cetrisových desek o síle 14 mm. Jde o certifikované cementopískové desky schválené pro tyto účely použití. Dodáváme však i podlahové díly dřevěné, z prken o síle 19 mm, z lícní strany hoblované.

DVEŘE

Dveře mají pevný kovový rám s výplní sítí nebo kulatinou. Otvírání dveří je dovnitř směrem na boční stěnu kotce. Šířka dveří je 0,7 m. Dveře se zavírají pomocí zástrče, do kterého je možné vložit visací zámek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kotce pro psy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Představení značky Texas Connection

Společnost Texas Connection je největším českým dodavatelem chovatelských zařízení pro koně, skot, ovce a psi. V naší nabídce najdete boxy pro koně, přístřešky pro koně, krmelce pro koně, skot a ovce nebo kotce a boudy pro psy. Náš sortiment si můžete objednat zde přímo v eshopu nebo nás navštivte v sídle naší společnosti v Tachlovicích. Rádi se Vám budeme věnovat a představíme naše produkty, které si můžete také osobně prohlédnout.

; var seznam_itemId = "679"; var seznam_pagetype = "offerdetail"; /* ]]> */