Dvojkotec pro psy, 2 x 4 m, přední stěna sítěná KDS 400

Kód: KDS 400
Neohodnoceno
32 428 Kč 26 800 Kč bez DPH
Skladem

Dalším důkazem variability našich kotců jsou tyto dvojkotce. Díky dělící stěně uprostřed vzniknou hned dva kotce o rozměru 2×2 m s oddělenými vstupy. Dvojkotce jsou k dispozici ve variantě s přední stěnou sítěnou nebo s přední stěnou tyčkovou. Na vaše přání jsme schopni vám také dodat dvojkotce o větších rozměrech. Vždyť naše kotce jsou přeci variabilní!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvojkotce jsou k dispozici v rozměrech 2 x 4 m. Přední stěny jsou sítěné nebo tyčkové. Dělící stěny jsou dřevěné. Rozdělením dvojkotce dělící stěnou vzniknou dva kotce o rozměru 2 x 2 m. Každý kotec má samostatné dveře.

MATERIÁLY

Kotce sestávají z kovových rámů se speciálními spojovacími prvky. Všechny kovové díly jsou žárově zinkovány, čímž je zaručena odolnost vůči povětrnostním vlivům a minimální požadavky na údržbu.

STĚNY

Dřevěné stěny jsou z palubek o síle 19 mm, chráněné bezbarvým nátěrem proti plísním a vlhkosti. Přední stěna sítěná s oky 50 x 50 mm nebo tyčková z kulatiny průměr 8 mm s rozetčí 85 mm s dveřmi. Výška dvojkotce vepředu 2 m a vzadu 1,8 m.

STŘECHA

Střecha je rovná se spádem dozadu, může být i dopředu. Krytinu střechy tvoří pozinkovaný trapézový plech. Přesah střechy je standardně 20 cm vpředu, 10 cm vzadu.

PODLAHA

Podlahu představuje ocelový rám s nožičkami příslušného rozměru. Podlahová krytina je z cetrisových desek o síle 14 mm. Jde o certifikované cementopískové desky schválené pro tyto účely použití. Dodáváme však i podlahové díly dřevěné, z prken o síle 19 mm, z lícní strany hoblované.

DVEŘE

Dveře mají pevný kovový rám s výplní sítí nebo kulatinou. Otvírání dveří je dovnitř směrem na boční stěnu kotce. Šířka dveří je 0,7 m. Dveře se zavírají pomocí zástrče, do kterého je možné vložit visací zámek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kotce pro psy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 506 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Představení značky Texas Connection

Společnost Texas Connection je největším českým dodavatelem chovatelských zařízení pro koně, skot, ovce a psi. V naší nabídce najdete boxy pro koně, přístřešky pro koně, krmelce pro koně, skot a ovce nebo kotce a boudy pro psy. Náš sortiment si můžete objednat zde přímo v eshopu nebo nás navštivte v sídle naší společnosti v Tachlovicích. Rádi se Vám budeme věnovat a představíme naše produkty, které si můžete také osobně prohlédnout.

; var seznam_itemId = "133"; var seznam_pagetype = "offerdetail"; /* ]]> */