Carhartt Duck Pracovní pás Tool Belt

Kód: 568
Neohodnoceno
Značka: CARHARTT
790 Kč 653 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Pás určený k udržení hřebíků a nástrojů na dosah ruky je vybaven čtyřmi velkými kapsami, dvěma menšími a dvěma poutky na nářadí. Je vyroben z bavlny a kapsy jsou zesílené nýty pro větší pevnost. Obsahuje nastavitelný nylonový popruh pro zajištění pohodlného nošení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

4 velké kapsy, 2 malé a 2 poutka na nářadí.

Materiál: 470g silná bavlna

Kapsy zesílené nýty.

Nastavitelný pás.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Představení značky Carhartt

Hamilton Carhartt se narodil v roce 1855 v Macedon Lock ve státě New York a vyrůstal na jihu Michiganu. Svůj podnikatelský směr vyznačoval přidáním druhého písmena ''t'', aby si zajistil výjimečnost mezi ostatními podnikateli. Ze začátku se věnoval obchodu s dekoračními tkaninami, především pro pánskou konfekci. Spokojenost a dobré hodnocení prvního zákazníka přimělo Carhartta zlepšit své produkty, aby se více lišily od ostatních výrobků. Proto s železničním inženýrem vyrobil pracovní kombinézu, jaká ještě nikdy předtím neexistovala. V roce 1889 založil společnost pojmenovanou Carhartt a začal s výrobou pracovního oblečení podle svých představ. Předevšim díky kvalitě, svému odhodláni a vytrvalosti, kterou vložil do své práce, vytvořil značku, která ustála boj s časem a jejíž výrobky neustále procházejí vývojem.

Carhartt Master Cloth byl navrhován a tkán speciálně ve vlastních tkalcovnách pouze pro výrobu oděvů Carhartt a sliboval výrobky nejlepší kvality na světě, jaká kdy mohla být vyrobena.

Hamilton Carhartt zemřel v roce 1937 v dvaaosmdesáti letech. Dnes jeho společnost spravují rodinní příslušníci, aby ji dále vedli v poskytování nejlepších pracovních oděvů na celém trhu.

; var seznam_itemId = "568"; var seznam_pagetype = "offerdetail"; /* ]]> */